
Op vrijdagavond 9 januari hebben we een bijzonder avondprogramma. Vanaf 19.30 uur bent u welkom bij een concert van Ad Vermeer.
Ad Vermeer is een oude bekende bij de Kunstroute, hij trad al meermalen op. Op zijn 10de bouwde hij zijn eerste gitaar en vanaf zijn 16e trad hij op in bands en groepen in binnen- en buitenland. Hij maakte zowel solo als met bands verschillende albums.
Na een korte pauze wordt het programma vervolgd met de vertoning van een documentaire over de naamgever van de Rotterdamse kunstacademie: Willem de Kooning. De Kooning werd in 1904 geboren in de Zaagmolenstraat in het Oude Noorden. Hij leerde schilderen bij een decoratieatelier en volgde al op jonge leeftijd een avondcursus bij de kunstacademie. In 1926 reisde hij als verstekeling naar de Verenigde Staten en daar ontwikkelde hij zich tot een wereldberoemde kunstenaar
Programma:
19.30 uur inloop
20.00 uur concert Ad Vermeer in zaal 8
21.00 uur korte pauze
21.15 uur vertoning van de kunstdocumentaire ‘Strokes of Genius’ over Willem de Kooning
Locatie: Dirk Smitsstraat 76, goed bereikbaar met tramlijn 6 en 7, halte Noorderbrug in de Jonker Fransstraat (vanaf de halte 3 minuten lopen).