Deelnemende kunstenaars Kunstroute 2014

Kunstroute 2014

Tijdens de Kunstroute Kralingen-Crooswijk is werk te zien van een groot aantal kunstenaars, op tal van verschillende locaties. Hieronder een overzicht.

]
CROOSWIJK 4-5 oktober 2014
KUNSTENAAR WEBSITE DISCIPLINE LOCATIE NR
Marita Beukersmaritabeukers.nl Fotografie/Collages Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
Evelien de Bruijn delampion.com Glas-in-lood/Brandschilderwerk Rusthoflaan 56
Foekje Fleur van Dijk foekjefleur.com Productontwerp Rusthoflaan 56
Anita Doornheim Textiel en lichtontwerp Rusthoflaan 52
Monique van Driel yogametlef.nl yogadocent Rusthoflaan 56
Kaije Feenstra kaijefeenstra.nl Tekeningen/Textiel Crooswijksebocht 5-B
Vera Harmsen home.online.nl/veraharmsen Schilderijen/Beelden Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
Eli den Hartog elirezeile.com Fashion Design Paradijslaan 112
Rakakker, Rakstraat
Ineke Hekking stielvilt.blogspot.nl/ Viltwerk Pootstraat 43
Willem van Hest willemvanhest.nl Schilderijen/Tekeningen/ Zeefdrukken Heinekenhuis, Edouard Jacobsstraat
Jazz in Crooswijk www.jazzincrooswijk.nl Working class jazz Speeltuin Crooswijk
Schuttersstraat 74
Chris de Krijger cdekrijger.com Film Rusthoflaan 56
Jacqueline Le Bleu lebleu.nl Book Furniture Rusthoflaan 56
Nadia, London Nadia van Luijk
& London Loy
nadiavanluijk.com
lady-moustache.com
londonloy.com
Art / Fashion Design / Live Painting / Photography Rusthoflaan 56
Solange Lusse Alves Rusthoflaan 56
Mevrouwjansen mevrouwjansen.wix.com Fotografie Paradijslaan 130-B
Sira Minetti nummer13.nl Design en retro Linker Rottekade 13
Dolinde Moerenhout ddmoerenhout.nl Tekeningen/Schilderijen Rusthoflaan 56
Tineke Noordzij tinekenoordzij.com Schilderijen NIVON, Dirk Smitstraat 76
Marieke Pruis mariekepruis.blogspot.nl/ Schilderijen Rusthoflaan 56
Heike Rabe heksenvuur.nl Keramiek Paradijslaan 118-A
Eric van Solm ericvansolm.com Beeldhouwwerk Heinekenhuis, Edouard Jacobsstraat
Annemarie Stuivenberg amberexperience.com Textiel Rusthoflaan 52
JAYVEN jayven.nl Schilderijen Heinekenhuis, Edouard Jacobsstraat
Karin de Visser karindevisser.com Muurwerk van diverse materialen Heinekenhuis, Edouard Jacobsstraat
Laura Voogt tekenpraktijkturkoois.com Schilder/Tekendocent Rakstraat 12-A
Sophie de Vos cargocollective.com/sophiedevos Fotografie Witte Slagerij, Rakstraat 2
Vera Whistler-Witleer rotterdamsekunstenaars.nl Schilderijen/Keramiek/Beeldhouwwerk Pootstraat 43
Marit de Wit maritdewit-art.com Schilderijen/Collages Rusthoflaan 56
Marcel IJzerman marcelijzerman.com Film Rusthoflaan 56






<> > <
KRALINGEN 11-12 oktober 2014
KUNSTENAAR WEBSITE DISCIPLINE LOCATIE NR
Karel Appel
(1921-2006)
karelappelfoundation.com Schilderijen EUR
Burgemeester Oudlaan 50
Laura Bargmann Beeldhouwwerk Pro Rege, Oudedijk 113
Einar Been Fotografie Kunstcafé Het Rijk van Kralingen, Oudedijk 239-A
Osteria Vicini, Kortekade 63
George Belzer hetdepot.nl/nl/beeldengalerij Fotograaf en Collagist Oudedijk 15 Pniël
Louise de Colignylaan 302
Buitenhuys Kralingen
Bregje van den Berg kinderkrabbels.nl Schilderijen/Keramiek/Vormgeving Osteria Vicini, Kortekade 63
Annelies Bernard anneliesbernard.nl Schilderijen/Fotografie Utopia, Hal 3, Watertorenweg 180
Marita Beukers maritabeukers.nl Fotografie/Collages Osteria Vicini, Kortekade 63
Atelier Sandra de Neef, Vredehofstraat 76
Ron Blom ronblom.nl Schilderijen/Conceptual Art Pro Rege, Oudedijk 113
Luuk Bode luukbode.com Schilderijen Erasmus Galerij
Burgemeester Oudlaan 50
Jeroen Bodewits
(1971-2014)
jeroenbodewits.nl Erasmus Galerij
Burgemeester Oudlaan 50
Ineke Bokx-Vortman everyoneweb.com/inekekunst Schilderijen Hoge Filterweg 270
Jan Breestraat Schilderijen Oostmaaslaan 35-B
Kees Buckens keesbuckens.nl Beelden Avenue Concordia
Deelen Art deelenart.nl Schilderijen/Fotografie Admiraliteitskade 90-B
Jack de Deugd Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113
Elzo Dibbets elzo.exto.nl Schilderijen Deelen Art, Admiraliteitskade 90-B
Marius van Dokkum mariusvandokkum.nl Schilderijen Pergamon Artshop, Waterloostraat 174-D
Robbert Jan Donker robbertjandonker.nl Bronzen beelden Oostzeedijk Beneden 99
Thea van Doorn theavandoorn.blogspot.com Schilderijen Avenue Concordia 64
Linda van Dijk Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Eli Dijkers elidijkers.com Fotografie Deelen Art
Admiraliteitskade 90-B
Ytsen Engelsma Schilderijen/Tekeningen Art Gallery Quinten Hartmann, Oudedijk 177-B
Esmée (5 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A
Kaije Feenstra kaijefeenstra.nl Tekeningen/Textiel Botanische Tuin
Cederstraat 5
Carla Feijen carlafeijen.nl Installaties Avenue Concordia
Fiegelmarkx fiegelmarkx.nl Interieurarchitectuur/Modeontwerp Avenue Concordia 30
Peter Flohr Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Marianne Fontein mariannefontein.nl Tekeningen/Beelden Lambertusstraat 104
Willemien Fransen willemienfransen.com Beeldhouwwerk Makelaarskantoor Langejan, Oudedijk 25
Tim van Gestel Art Gallery Quinten Hartmann
Oudedijk 177-B
Meta Goossen Lambertusstraat 104
Jan M. de Grauw jandegrauw.nl Schilderijen/Fotografie Eetcafé De Steek, Lusthofstraat 2-A
Gerard van Groeningen Fotografie Utopia, Hal 3, Watertorenweg 180
Lia ter Haar Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Pim van Halem pimvanhalem.blogspot.nl Tekeningen Lambertusstraat 104
Vera Harmsen home.online.nl/veraharmsen Schilderijen/Beeldhouwwerk Pro Rege, Oudedijk 113
Vredehofstraat 76
Quint Hartmann quinthartmann.com Tekeningen/Fotografie/Video Sionstraat 23
Evert den Hartog Beeldhouwwerk/Fotografie Fiegelmarkx, Avenue Concordia 30
Osteria Vicini, Kortekade 63
Douwe Halbertsma douwehalbertsma.nl Beelden/Installaties Avenue Concordia
Chantal van Heeswijk ikbenchantalvanheeswijk.nl Beelden/Installaties Avenue Concordia
Ilse Heij creatiefvanhuisuit.nl Poppentheater Noordeinde 6-A
Henk Helmantel helmantel.nl Schilderijen Pergamon Artshop, Waterloostraat 174-D
Francisca Henneman difranci.com Sieraden Atelier Willem van Hest, Annastraat 10
Willem van Hest willemvanhest.nl Schilderijen/Tekeningen/Zeefdrukken Annastraat 10
Atelier Sandra de Neef, Vredehofstraat 76
Yvonne Higle Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Silvia de Hoop Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Leah Houweling Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Norbert Hugenholtz tourdegloire.nl Beeldhouwwerk/Speksteenbewerking Oudedijk 209-A
Humango humango.nl Beelden/Installaties Avenue Concordia
Tina Ionescu Fotografie Noordeinde 6-A
JAYVEN Janny Veninga jayven.nl Schilderijen Buitenhuys Kralingen, Louise de Colignylaan 302
The Kitchen, Willem Ruyslaan 4
Jette (9 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A
Corinna de Jong galeriebrons.com Beeldhouwwerk Dr. Zamenhofstraat 56
Marijn de Jong marijndejong.nl Fotografie Lambertusstraat 104
Osteria Vicini, Kortekade 63
José Klaassen Teken- en schilderhuiskamer, Hoge Filterweg 270
Marianne E. Klapwijk Schilderijen Atelier Sandra de Neef,Vredehofstraat 76
Finansa, Frits Ruysstraat 50 D
Koen Klok 3-D werk Art Gallery Quinten Hartmann
Oudedijk 177-B
Flip Kolet Tekeningen/Aquarellen Pro Rege, Oudedijk 113
Manuel Kneepkens Schilderijen Voorschoterlaan 137
Hanneke Kodde-de Crane hannekekodde.nlSchilderijen Lambertusstraat 170
Buitenhuys Kralingen, Louise de Colignylaan 302
Marcel Koeleman wendemarc.nl Fotografie/Houtgrafiek Osteria Vicini, Kortekade 63
Marjolein de Kwaadsteniet meisjeloos.com Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113
Botanische Tuin, Cederstraat
Norman en Ad Norman Langelaan en Ad Backx youtube.comzoek op mausoleum rotterdam Restauratiearchitect Laan van Oud Kralingen 1 (begraafplaats)
Lili (11 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A
Liv (8 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A
Louis Looijschelder louis-looijschelder.nl Schilderijen Nesserdijk 406
Rogier Maaskant rogiermaaskant.com Fotografie Honingerdijk 99B
Magan (5 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A
Huub van Meel Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Metta (5 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A
Mija van der Meulen Teken- en schilderhuiskamer, Hoge Filterweg 270
Mevrouwjansen mevrouwjansen.wix.com Fotografie Osteria Vicini, Kortekade 63
Clara Miedema Atelier-Miedema.nl Schilderijen/Grafiek Waterloostraat 192-B
Astrid Mink Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Ilse Mink Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Elly Mols Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Cora Moret coramoret.nl Installaties Avenue Concordia
Bert Mulder bertmulder2.kunstinzicht.nl Schilderijen/Beeldhouwwerk Lambertusstraat 104
Margreeth Muller Utopia, Hal 3, Watertorenweg 180
Lara Muradjan laraskleurenpalet.nl Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113
Buitenhuys, Louise de Colignylaan 302
Sandra de Neef neefart.com Schilderijen Vredehofstraat 76
Willem Nieland Pniël, Oudedijk 15
Tineke Noordzij tinekenoordzij.com Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113
OERA oera.eu Fotografie/Artprints Burgemeester Oudlaan 50
Erasmus Universiteit
Eric van Ommen erik-van-ommen.nl Waterloostraat 174-D - Pergamon
Aletta van Ommeren Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113
Olphaert den Otter olphaertdenotter.com Schilderijen Lambertusstraat 104
Sylvie Overheul sylvieoverheul.nl Schilderijen/Tekeningen Faculty Club EUR, Burgemeester Oudlaan 50
Charlotte van Pallandt (1898-1997) Charlotte_van_Pallandt Beeldhouwwerk EUR, Burgemeester Oudlaan 50
Trudi van Pelt Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
Nico M. Peeters nicompeeters.nl Schilderijen Pergamon Artshop, Waterloostraat 174-D
Bob van Persie bobvanpersie.com Papierkunst Utopia, Hal 3, Watertorenweg 180
Wil Plooij Teken- en schilderhuiskamer, Hoge Filterweg 270
Lien Punt Teken- en schilderhuiskamer, Hoge Filterweg 270
Hendri van der Putten hendrivanderputten.nl Installaties Avenue Concordia
Betsy van Rees bobvanpersie.com Pniël, Oudedijk 15
Bernarda Roelofs bernardaroelofs.nl Sieraden/ Zilvergieten Oostmaaslaan 35-B
Liana Salazar Teken- en schilderhuiskamer, Hoge Filterweg 270
Djon Seedorf Schilderijen/Vormgeving Voorschoterlaan 135
Egied Simons egiedsimons.com Installaties Avenue Concordia
Jacqueline Smits Teken- en schilderhuiskamer, Hoge Filterweg 270
Gustav Sørenson Art Gallery Quint Hartmann, Oudedijk 177-B
Jacqueline Specken jacquelinespecken.nl Beeldhouwwerk Lambertusstraat 104, Avenue Concordia
Hermanze Steenbergen Teken- en schilderhuiskamer, Hoge Filterweg 270
Frank Stoopman frankstoopman.nl Beeldhouwwerk Plantsoen Voorschoterlaan, bij nummer 135
Annemarie Stuivenberg amberexperience.com Fotografie/Textiel Osteria Vicini, Kortekade 63
Els van Teeffelen Schilderijen Atelier Willem van Hest, Annastraat 10
Marja Tholenaars kleigoedenbakwerk.nl Keramiek Jericholaan 44-B
Tim (6 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A
Dick van Veelen Pniël, Oudedijk 15
Diet van Velzel dietvanvelzel.nl Schilderijen Atelier Willem van Hest
Annastraat 10
Cassandra van Veen Schilderijen/Tekeningen Avenue Concordia 30
Monique Louise Verkade Schilderijen Lambertusstraat 104
Wil Verkleij Fotografie Osteria Vicini
Kortekade 63
Ad Vermeer Fotografie Osteria Vicini
Kortekade 63
Peter de Vette devettebernard.nl Grafisch ontwerp Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
Karin de Visser karindevisser.com Installaties Avenue Concordia
Adrianus van Vliet Schilderijen Aegidiusstraat 1
Dik Vuik Historicus/Schrijver/Columnist Pro Rege, Oudedijk 113
Jan Wagner janwagner.nl Schilderijen Lambertusstraat 104
Hans Werlemann utopia-rotterdam.nl Fotografie/Video Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
Wibaut Constance
(1920-2014)
Beeldhouwwerk Erasmus Universiteit R'dam
Burgemeester Oudlaan 50
Wim Wiegmann wimw.kw.nl Video-installaties Pro Rege, Oudedijk 113
Marike van Wijlen marikevanwijlen.nl Schilderijen Oudedijk 25
Makelaarskantoor Langejan
Fia van Zijl Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270