Deelnemende kunstenaars Kunstroute 2014

Kunstroute 2014

Tijdens de Kunstroute Kralingen-Crooswijk is werk te zien van een groot aantal kunstenaars, op tal van verschillende locaties. Hieronder een overzicht.

]
CROOSWIJK 4-5 oktober 2014
KUNSTENAAR WEBSITE DISCIPLINE LOCATIE NR
Marita Beukersmaritabeukers.nl Fotografie/Collages Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
4
Evelien de Bruijn delampion.com Glas-in-lood/Brandschilderwerk Rusthoflaan 56 15
Foekje Fleur van Dijk foekjefleur.com Productontwerp Rusthoflaan 56 15
Anita Doornheim Textiel en lichtontwerp Rusthoflaan 52 14
Monique van Driel yogametlef.nl yogadocent Rusthoflaan 56 15
Kaije Feenstra kaijefeenstra.nl Tekeningen/Textiel Crooswijksebocht 5-A 5
Vera Harmsen home.online.nl/veraharmsen Schilderijen/Beelden Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
4
Eli den Hartog elirezeile.com Fashion Design Paradijslaan 112
Rakakker, Rakstraat
11
Ineke Hekking stielvilt.blogspot.nl/ Viltwerk Pootstraat 43 13
Willem van Hest willemvanhest.nl Schilderijen/Tekeningen/ Zeefdrukken Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
4
Jazz in Crooswijk www.jazzincrooswijk.nl Working class jazz Speeltuin Crooswijk
Schuttersstraat 74
1
Chris de Krijger cdekrijger.com Film Rusthoflaan 56 15
Jacqueline Le Bleu lebleu.nl Book Furniture Rusthoflaan 56 15
Nadia, London Nadia van Luijk
& London Loy
nadiavanluijk.com
lady-moustache.com
londonloy.com
Art / Fashion Design / Live Painting / Photography Rusthoflaan 56 15
Solange Lusse Alves Rusthoflaan 56 15
Mevrouwjansen mevrouwjansen.wix.com Fotografie Paradijslaan 130-B 8
Sira Minetti nummer13.nl Design en retro Linker Rottekade 13 2
Dolinde Moerenhout ddmoerenhout.nl Tekeningen/Schilderijen Rusthoflaan 56 15
Tineke Noordzij tinekenoordzij.com Schilderijen NIVON, Dirk Smitstraat 76 3
Marieke Pruis mariekepruis.blogspot.nl/ Schilderijen Rusthoflaan 56 15
Heike Rabe heksenvuur.nl Keramiek Paradijslaan 118-A 12
Eric van Solm ericvansolm.com Beeldhouwwerk Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
4
Annemarie Stuivenberg amberexperience.com Textiel Rusthoflaan 52 14
JAYVEN jayven.nl Schilderijen Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
4
Karin de Visser karindevisser.com Muurwerk van diverse materialen Heinekenhuis
Edouard Jacobsstraat
4
Laura Voogt tekenpraktijkturkoois.com Schilder/Tekendocent Rakstraat 12-A 7
Sophie de Vos cargocollective.com/sophiedevos Fotografie Witte Slagerij
Rakstraat 2
10
Vera Whistler-Witleer rotterdamsekunstenaars.nl Schilderijen/Keramiek/Beeldhouwwerk Pootstraat 43 13
Marit de Wit maritdewit-art.com Schilderijen/Collages Rusthoflaan 56 15
Marcel IJzerman marcelijzerman.com Film Rusthoflaan 56 15






<> > <
KRALINGEN 11-12 oktober 2014
KUNSTENAAR WEBSITE DISCIPLINE LOCATIE NR
Karel Appel
(1921-2006)
karelappelfoundation.com Schilderijen EUR
Burgemeester Oudlaan 50
19
Laura Bargmann Beeldhouwwerk Pro Rege, Oudedijk 113 21
Einar Been Fotografie Kunstcafé Het Rijk van Kralingen, Oudedijk 239-A
Osteria Vicini, Kortekade 63
30

33
George Belzer hetdepot.nl/nl/beeldengalerij Fotograaf en Collagist Oudedijk 15 Pniël
Louise de Colignylaan 302
Buitenhuys Kralingen
48
32
Bregje van den Berg kinderkrabbels.nl Schilderijen/Keramiek/Vormgeving Osteria Vicini, Kortekade 63 33
Annelies Bernard anneliesbernard.nl Schilderijen/Fotografie Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
50
Marita Beukers maritabeukers.nl Fotografie/Collages Osteria Vicini, Kortekade 63
Atelier Sandra de Neef, Vredehofstraat 76
33

17
Ron Blom ronblom.nl Schilderijen/Conceptual Art Pro Rege, Oudedijk 113 21
Luuk Bode luukbode.com Schilderijen Erasmus Galerij
Burgemeester Oudlaan 50
19
Jeroen Bodewits
(1971-2014)
jeroenbodewits.nl Erasmus Galerij
Burgemeester Oudlaan 50
19
Ineke Bokx-Vortman everyoneweb.com/inekekunst Schilderijen Hoge Filterweg 270 52
Jan Breestraat Schilderijen Oostmaaslaan 35-B
Kees Buckens keesbuckens.nl Beelden Avenue Concordia 36
Deelen Art deelenart.nl Schilderijen/Fotografie Admiraliteitskade 90-B 29
Jack de Deugd Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113 21
Elzo Dibbets elzo.exto.nl Schilderijen Deelen Art, Admiraliteitskade 90-B 29
Marius van Dokkum mariusvandokkum.nl Schilderijen Pergamon Artshop, Waterloostraat 174-D 41
Robbert Jan Donker robbertjandonker.nl Bronzen beelden Oostzeedijk Beneden 99 18
Thea van Doorn theavandoorn.blogspot.com Schilderijen Avenue Concordia 64 35
Linda van Dijk Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Eli Dijkers elidijkers.com Fotografie Deelen Art
Admiraliteitskade 90-B
29
Ytsen Engelsma Schilderijen/Tekeningen Art Gallery Quinten Hartmann, Oudedijk 177-B 43
Esmée (5 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A 46
Kaije Feenstra kaijefeenstra.nl Tekeningen/Textiel Botanische Tuin
Cederstraat 5
20
Carla Feijen carlafeijen.nl Installaties Avenue Concordia 36
Fiegelmarkx fiegelmarkx.nl Interieurarchitectuur/Modeontwerp Avenue Concordia 30 27
Peter Flohr Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Marianne Fontein mariannefontein.nl Tekeningen/Beelden Lambertusstraat 104 26
Willemien Fransen willemienfransen.com Beeldhouwwerk Makelaarskantoor Langejan, Oudedijk 25 28
Tim van Gestel Art Gallery Quinten Hartmann
Sionstraat 23
43
Meta Goossen Lambertusstraat 104 26
Jan M. de Grauw jandegrauw.nl Schilderijen/Fotografie Eetcafé De Steek, Lusthofstraat 2-A 31
Gerard van Groeningen Fotografie Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
50
Lia ter Haar Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Pim van Halem pimvanhalem.blogspot.nl Tekeningen Lambertusstraat 104 26
Vera Harmsen home.online.nl/veraharmsen Schilderijen/Beeldhouwwerk Pro Rege, Oudedijk 113
Vredehofstraat 76
21
17
Quint Hartmann quinthartmann.com Tekeningen/Fotografie/Video Sionstraat 23 43
Evert den Hartog Beeldhouwwerk/Fotografie Fiegelmarkx, Avenue Concordia 30
Osteria Vicini, Kortekade 63
27
33
Douwe Halbertsma douwehalbertsma.nl Beelden/Installaties Avenue Concordia 36
Chantal van Heeswijk ikbenchantalvanheeswijk.nl Beelden/Installaties Avenue Concordia 36
Ilse Heij creatiefvanhuisuit.nl Poppentheater Noordeinde 6-A 46
Henk Helmantel helmantel.nl Schilderijen Pergamon Artshop, Waterloostraat 174-D 41
Francisca Henneman difranci.com Sieraden Atelier Willem van
Annastraat 10
39
Willem van Hest willemvanhest.nl Schilderijen/Tekeningen/Zeefdrukken Annastraat 10
Atelier Sandra de Neef, Vredehofstraat 76
39
17
Yvonne Higle Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Silvia de Hoop Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Leah Houweling Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Norbert Hugenholtz tourdegloire.nl Beeldhouwwerk/Speksteenbewerking Oudedijk 209-A 44
Humango humango.nl Beelden/Installaties Avenue Concordia 36
Tina Ionescu Fotografie Noordeinde 6-A 46
JAYVEN Janny Veninga jayven.nl Schilderijen Buitenhuys Kralingen, Louise de Colignylaan 302
The Kitchen, Willem Ruyslaan 4
32
23
Jette (9 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A 46
Corinna de Jong galeriebrons.com Beeldhouwwerk Dr. Zamenhofstraat 56 22
Marijn de Jong marijndejong.nl Fotografie Lambertusstraat 104
Osteria Vicini, Kortekade 63
26
33
José Klaassen Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Marianne E. Klapwijk Schilderijen Atelier Sandra de Neef
Vredehofstraat 76
Finansa, Frits Ruysstraat 50 D

17
47
Koen Klok 3-D werk Art Gallery Quinten Hartmann
Oudedijk 177-B
Flip Kolet Tekeningen/Aquarellen Pro Rege, Oudedijk 113 21
Manuel Kneepkens Schilderijen Voorschoterlaan 137 38
Hanneke Kodde-de Crane hannekekodde.nlSchilderijen Lambertusstraat 170
Buitenhuys Kralingen
Louise de Colignylaan 302
40
32
Marcel Koeleman wendemarc.nl Fotografie/Houtgrafiek Osteria Vicini, Kortekade 63 33
Marjolein de Kwaadsteniet meisjeloos.com Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113
Botanische Tuin, Cederstraat
21
20
Norman en Ad Norman Langelaan en Ad Backx youtube.comzoek op mausoleum rotterdam Restauratiearchitect Laan van Oud Kralingen 1 (begraafplaats) 49
Lili (11 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A 46
Liv (8 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A 46
Louis Looijschelder louis-looijschelder.nl Schilderijen Nesserdijk 406 53
Rogier Maaskant rogiermaaskant.com Fotografie Honingerdijk 99B 51
Magan (5 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A 46
Huub van Meel Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Metta (5 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A 46
Mija van der Meulen Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Mevrouwjansen mevrouwjansen.wix.com Fotografie Osteria Vicini, Kortekade 63 33
Clara Miedema Atelier-Miedema.nl Schilderijen/Grafiek Waterloostraat 192-B 42
Astrid Mink Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Ilse Mink Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Elly Mols Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Cora Moret coramoret.nl Installaties Avenue Concordia 36
Bert Mulder bertmulder2.kunstinzicht.nl Schilderijen/Beeldhouwwerk Lambertusstraat 104 26
Margreeth Muller Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
50
Lara Muradjan laraskleurenpalet.nl Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113
Buitenhuys, Louise de Colignylaan 302
21
32
Sandra de Neef neefart.com Schilderijen Vredehofstraat 76 17
Willem Nieland Pniël, Oudedijk 15 48
Tineke Noordzij tinekenoordzij.com Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113 21
OERA oera.eu Fotografie/Artprints Burgemeester Oudlaan 50
Erasmus Universiteit
Eric van Ommen erik-van-ommen.nl Waterloostraat 174-D - Pergamon 41
Aletta van Ommeren Schilderijen Pro Rege, Oudedijk 113 21
Olphaert den Otter olphaertdenotter.com Schilderijen Lambertusstraat 104 26
Sylvie Overheul sylvieoverheul.nl Schilderijen/Tekeningen Faculty Club EUR
Burgemeester Oudlaan 50
19
Charlotte van Pallandt (1898-1997) Charlotte_van_Pallandt Beeldhouwwerk EUR, Burgemeester Oudlaan 50 19
Trudi van Pelt Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Nico M. Peeters nicompeeters.nl Schilderijen Pergamon Artshop, Waterloostraat 174-D 41
Bob van Persie bobvanpersie.com Papierkunst Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
50
Wil Plooij Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Lien Punt Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Hendri van der Putten hendrivanderputten.nl Installaties Avenue Concordia 36
Betsy van Rees bobvanpersie.com Pniël, Oudedijk 15 48
Bernarda Roelofs bernardaroelofs.nl Sieraden/ Zilvergieten Oostmaaslaan 35-B
Liana Salazar Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Djon Seedorf Schilderijen/Vormgeving Voorschoterlaan 135 37
Egied Simons egiedsimons.com Installaties Avenue Concordia 36
Jacqueline Smits Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Gustav Sørenson Art Gallery Quint Hartmann
Oudedijk 177-B
43
Jacqueline Specken jacquelinespecken.nl Beeldhouwwerk Lambertusstraat 104, Avenue Concordia 26
36
Hermanze Steenbergen Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52
Frank Stoopman frankstoopman.nl Beeldhouwwerk Plantsoen Voorschoterlaan 135 37
Annemarie Stuivenberg amberexperience.com Fotografie/Textiel Osteria Vicini, Kortekade 63 33
Els van Teeffelen Schilderijen Atelier Willem van Hest
Annastraat 10
39
Marja Tholenaars kleigoedenbakwerk.nl Keramiek Jericholaan 44-B 54
Tim (6 jaar) creatiefvanhuisuit.nl Noordeinde 6-A 46
Dick van Veelen Pniël, Oudedijk 15 48
Diet van Velzel dietvanvelzel.nl Schilderijen Atelier Willem van Hest
Annastraat 10
39
Cassandra van Veen Schilderijen/Tekeningen Avenue Concordia 30 27
Monique Louise Verkade Schilderijen Lambertusstraat 104 26
Wil Verkleij Fotografie Osteria Vicini
Kortekade 63
33
Ad Vermeer Fotografie Osteria Vicini
Kortekade 63
33
Peter de Vette devettebernard.nl Grafisch ontwerp Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
50
Karin de Visser karindevisser.com Installaties Avenue Concordia 36
Adrianus van Vliet Schilderijen Aegidiusstraat 1 34
Dik Vuik Historicus/Schrijver/Columnist Pro Rege, Oudedijk 113 21
Jan Wagner janwagner.nl Schilderijen Lambertusstraat 104 26
Hans Werlemann utopia-rotterdam.nl Fotografie/Video Utopia, Hal 3
Watertorenweg 180
50
Wibaut Constance
(1920-2014)
Beeldhouwwerk Erasmus Universiteit R'dam
Burgemeester Oudlaan 50
19
Wim Wiegmann wimw.kw.nl Video-installaties Pro Rege, Oudedijk 113 21
Marike van Wijlen marikevanwijlen.nl Schilderijen Oudedijk 25
Makelaarskantoor Langejan
28
Fia van Zijl Teken- en schilderhuiskamer
Hoge Filterweg 270
52